Zdeněk Hrabáček - Czech Technologies

O nás

Firma Zdeněk Hrabáček – Czech Technologies byla založena v roce 1998 na základě vzrůstajícího zájmu o spolupráci při výrobě náhradních dílů, přípravků, nástrojů, forem a jednoúčelových strojů pro různé výrobní obory. Většinou se jedná o speciální výrobky dle dokumentace zákazníka.
V současné době je naše WEDM laboratoř vybavena výkonnou drátovou řezačkou MITSUBISHI s automatickým referenčním systémem od firmy system 3R. Tento systém zaručuje produktivní a stabilní nastavení dílce s přesností 0,001mm. Vlastní stroj je propojen s CAD / CAM pracovištěm. Následná úprava dílců po obrobení se provádí dle potřeby v ultrazvukové čističce nebo v tryskací kabině Roesler, kde se používají nejjemnější tryskací média.
Vlastní kontrolu dílů provádíme měřidly MITUTOYO s vyšším stupněm přesnosti.
Firma Zdeněk Hrabáček – Czech Technologies se specializuje hlavně na výrobu přesných mechanických dílů a skupin pro elektrotechnický průmysl. Díky spolehlivým a kvalitním službám, včetně poradenské činnosti našim zákazníkům, jsme se stali dodavateli významných firem mezi něž patří například TYCO, RIETER atd. Firma je tudíž nejen neustále ve stádiu růstu a expanze, ale především usiluje o to, aby mohla vyjít vstříc všem zákazníkům takovým způsobem, aby se k nám vždy rádi vraceli.
Máte-li zájem po obdržení Vašich podkladů Vám rádi předložíme naši nabídku.

S úctou

Zdeněk Hrabáček

  • pict_4b
  • pict_1b
  • pict_6b
  • pict_2b
  • pict_5b
  • pict_3b

Kontakty

Fakturační údaje:
Zdeněk Hrabáček - Czech Technologies
Havlíčkova 506
Lanškroun 56301
IČ 68240554
DIČ CZ7104023663

Provozovna:
Havlíčkova 161
Nové Město nad Metují
54901

Telefon:
+420 603 864 710

E-mail:
zdenek.hrabacek@hrabacek.cz